Ми є дилерами компанії Київстар та здійснюємо послуги тільки нового підключення абонентів.

Якщо Ви вже є клієнтом компанії Київстар та у Вас виникли питання щодо поточного підключення, зателефонуйте за номером 460 або 080-030-0-460

Тиждень довіри

Тиждень довіри

Компанія Київстар прагне забезпечити своїм клієнтам максимум комфорту і зручності від використання наших сервісів. Тому ми пропонуємо скористатися особливою послугою - «Тиждень довіри». Якщо ви забули вчасно поповнити рахунок на інтернет, вона відстрочить час оплати на 7 днів! Це абсолютно безкоштовна можливість користуватися інтернетом з ноутбука, смартфона або комп'ютера, що не оплачуючи тарифікацію. Щоб активувати функцію - наберіть короткий номер «461 #» і інтернет-з'єднання з'явиться протягом 5 хвилин.

Підключення доступно для абонентів всіх тарифних планів не більше одного разу на місяць. Послуга відключається автоматично після 7 днів або раніше, якщо необхідна сума надійде на рахунок.

Замовити
Статична IP-адреса

Статична IP-адрес

Статична IP-адреса може знадобитися для віддаленого доступу до файлів і даних, поштових серверів, організації власного web-сервера і т.д. Наші користувачі можуть скористатися такою послугою в будь-який момент. Якщо ви є абонентом «Wi-Fi Business 100», «Wi-Fi Business 200» або «Все разом», то сервіс абсолютно безкоштовний. Зверніть увагу, що відключити його не можна! Для інших тарифів вартість буде залежати від пакета «Домашнього інтернету».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ми є дилером послуг компанії Київстар і не підключаємо додаткові послуги. Для підключення статичного IP-адреси вам потрібно звернутися до провайдера за номерами «466» або «0-800-300-466». Протягом доби ви отримаєте свій IP-адресу. Абонплата знімається в день активації, а далі - з 1 по 3 число кожного місяця. IP зберігається при зміні тарифного плану, оплата перераховується.

Для клієнтів «Домашній інтернет Контракт» служба недоступна.

а

Замовити
Послуга пауза

Вирушаючи у відпустку або довгу відрядження, можна не переживати, що щомісячна абонплата буде зніматися без вашої присутності. Функція «Пауза» дозволяє призупинити дію тарифу і заощадити власні кошти на рахунку. Вона підключається в будь-який день місяця і діє протягом зазначеного вами часу. Оплата списується лише 1 раз. Після 180 днів (включно) послуга відключається автоматично, а ваш тариф активується.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ми є дилером послуг компанії Київстар і не підключаємо додаткові служби. Для підключення функції «Пауза» необхідно звернутися до інтернет-провайдера за номерами «466» або «0-800-300-466».

Замовити
Швидке підключення

Київстар пропонує провести «Швидке підключення» для всіх жителів України. Якщо вам терміново потрібен доступ до інтернету, то наша команда фахівців готова в цьому допомогти!

Залиште заявку менеджеру з 00.00 до 14.59 з ПН-СБ України. Майстри прибудуть до вас додому в цей же день і проведуть необхідні роботи. Оплата відбувається на місці в розмірі 100 грн.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ми є дилером послуг компанії Київстар і не підключаємо додаткові сервіси. Щоб замовити «Швидке підключення» вам потрібно звернутися до провайдера за номерами «466» або «0-800-300-466».

Замовити