Ми є дилерами компанії Київстар та здійснюємо послуги тільки нового підключення абонентів.

Якщо Ви вже є клієнтом компанії Київстар та у Вас виникли питання щодо поточного підключення, зателефонуйте за номером 460 або 080-030-0-460

Швидкість 100 Мбіт/с

Безкоштовне підключення

Повертаємо гроші за роутер

Вигідний тарифний план

Безлім 100

Ціна: 200 грн/міс 100 грн/міс

Швидкість: 100 Мбіт/с

Додаткове обладнання

Роутер Про зі знижкою

 • Швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с
 • USB для принтерів
 • Стабільна робота Wi-Fi пристроїв

Повертаємо 500 грн на ваш рахунок

Додатково
 • Домашній інтернет

  Всесвітня павутина охопила весь світ і повністю контролює багато сфер діяльності людини: робота, навчання, дозвілля і так далі. Без неї буквально неможливо уявити сучасний світ, особливо тим, хто є активним користувачем сучасних технологій. Але, на жаль, навіть сьогодні далеко не кожен постачальник інтернет-послуг може надати якісний високошвидкісний інтернет, який є запорукою ефективної роботи і корисного проведення часу. І якщо Ви втомилися від пошуків провайдера з оптимальним співвідношенням якості послуг і їх вартістю, можете більше не шукати - у компанії Київстар є краще рішення!

  З розвитком інтернет-технологій питання про надійного провайдера виноситься на перше місце. Справа не тільки в високих показниках швидкості, але і в якісному обладнанні та послугах, які може запропонувати постачальник. Компанія Київстар пропонує Вам підключити послугу «Домашній інтернет». Вона забезпечує швидке підключення до Світової мережі і високу швидкість завантаження. Також ми пропонуємо придбати на вибір один з двох WiFi роутерів, оплата якого здійснюється зручним для Вас способом. Такий пристрій відмінно підійде для тих, кому потрібен доступ в мережу одночасно з декількох пристроїв: смартфони, ноутбуки, планшети і т.п.

  Наше завдання - забезпечити всіх жителів України інтернет-з'єднанням високого рівня. Тому ми підготували оптимальний пакет послуг з найвигіднішою ціною. Вартість тарифного плану становить 100 грн / міс. Це щомісячна абонентська плата, яка вноситься на Ваш особистий рахунок. Консультація менеджера, виклик фахівців та їх робота абсолютно безкоштовні.

  По завершенню монтажних робіт і переконавшись, що все працює як треба, Вам залишиться лише підписати контракт. Після чого Ви зможете користуватися всіма можливостями Глобальної павутини. Домашній інтернет Київстар підключити можна в будь-якому місті, будинку або квартирі. Зверніть увагу, що у Вашому розпорядженні буде безлімітний доступ до всіх інтернет-ресурсів на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с.

  Приєднатися до нашої великої родини Ви можете прямо зараз. Заповніть контактну форму на сайті, вкажіть свій номер телефону та адресу, щоб фахівці відразу могли визначити терміни проведення підключення. Після цього Вам передзвонить наш оператор і уточнить всі необхідні деталі для підтвердження заявки. Задати питання або отримати додаткову консультацію Ви зможете також під час дзвінка оператора.

  Домашній інтернет Київстар може бути підключений як окремо , так і комплексно, наприклад, разом з телебаченням. З нашою технікою і послугами ви можете забути про перебої з з'єднанням, а заявлені показники швидкості будуть на 100% відповідати реальним. Для більш детальної інформації звертайтесь до наших менеджерів через форму зворотного зв'язку прямо на сайті.

  Повертаємо гроші за роутер

  Компанія Київстар завжди займала лідируючі позиції в сфері надання інтернет-послуг. Ми хочемо, щоб нашим клієнтам було комфортно при використанні наших сервісів і тому ми пропонуємо вам скористатися послугою «Роутер від Київстар».

  Роутер за 300 гривень

  Він підтримує один діапазон - 2,4 ГГц. Цей показник добре показує себе в невеликих приміщеннях і прекрасно проходить крізь стіни. Однак варто враховувати, що така частота є більш завантаженої і може підпадати під вплив сусідніх бездротових мереж, що буде позначатися на інтернет-з'єднанні і швидкості завантажень.

  Пристрій підтримує стандарт 802.11 b / g / n, забезпечує швидкість з'єднання до 300 Мбіт / с. Якщо у вас є тільки комп'ютер або ноутбук, то ви без проблем зможете користуватися соціальними мережами і месенджерами, слухати музику або дивитися онлайн-відео в невисокій якості. При підключенні декількох  пристроїв  процесі  роботи можуть виникати перебої зі зв'язком. Підключити Wi-Fi роутер можна відразу після покупки: самостійно або попросити майстра.

  Роутер за 700 гривень

  Якщо вам необхідний більш потужний маршрутизатор, тоді ми пропонуємо придбати модель з підтримкою двох діапазонів: 2,4 і 5 ГГц. Вона здатна роздавати сигнал у великій квартирі або будинку на кілька пристроїв: планшети, смартфони, приставки, комп'ютери та ін. Якість сигналу буде краще відчуватися на коротких дистанціях.

  Модель підтримує сучасний бездротової стандарт 802.11 ac і забезпечує максимальну швидкість передачі даних - до 1200 Мбіт / с. З його допомогою можна не тільки запускати кілька web-додатків одночасно на смартфоні і комп'ютері, але і дивитися відео з роздільною здатністю 4K в режимі онлайн. Роутер від Київстар підключити можна після оформлення заявки і приїзду майстра.

  Роутер від Київстар

  Залиште заявку на сайті, щоб дізнатися більше про нашу пропозицію. Наші оператори швидкої зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на будь-які питання.

  Вибравши пристрій за 300 грн., Ви повертаєте собі його вартість протягом 15 місяців у вигляді знижки на абонплату вашого тарифного плану.

  Купуючи модель за 700 грн, ви повертаєте на свій особистий рахунок 500 грн. в наступні 15 місяців також у вигляді знижки за оплату тарифу.

Як підключитися:

1. Вибрати тариф

2. Залишити заявку

3. Визначити дату підключення

4. Виїзд техніків з усім необхідним

5. Підписання контракту тільки після закінчення всіх робіт!

6. Насолоджуйся спектром послуг!

 • Швидкість 100 Мбіт/с

  Швидкість 100 Мбіт/с

  Сучасні технології та засоби передачі інформації зараз перебувають на піку свого розвитку, допомагають людині у вирішенні повсякденних завдань, а також служать помічником у веденні бізнесу, роботі та ін. Можна сміливо сказати, що стабільний швидкісний інтернет є найголовнішим напрямком серед усіх інновацій. Саме таке інтернет-з'єднання пропонує вам компанія Київстар.

  Високошвидкісний інтернет

  Для забезпечення кожного нашого клієнта широкосмуговим доступом до Всесвітньої павутини ми використовуємо спеціальну технологію FTTB (Fiber To Building - Оптика до будинку). Це дуже популярна в Україні та європейських країнах методика реалізації телекомунікаційних мереж. Її суть полягає у використанні дорогих і надійних матеріалів - волоконно-оптичних кабелів. Вони прокладаються до конкретного будинку або його окремої частини і за допомогою технології GPON (Gigabit Passive Optical Network) забезпечують відмінну пропускну здатність мережі в цілому. Такий підхід дозволяє не тільки ефективно нарощувати кількість доступних вузлів, але і гарантувати високі показники якості для нинішніх і майбутніх абонентів.

  Сьогодні таким способом до Глобальної мережі підключаються житлові будинки, адміністративні будівлі і навіть торгово-розважальні комплекси. У порівнянні з подібними технологіями, FTTB володіє великими перевагами, які роблять її лідером на рику:

  • Швидкісний інтернет до 100 Мбіт / с на прийом і передачу інформації;

  • Висока надійність і захист мереж;

  • Підвищена зносостійкість оптоволокна і гарантії роботи терміном більше 25 років.

 • Безкоштовне підключення

  Безкоштовне підключення

  Підключення від Київстар між квартирами в багатоповерховому будинку здійснюється за допомогою мідного кабелю Ethernet. Цей спосіб також використовується протягом багатьох років і можна з упевненістю сказати, що він не схильний до деформації або яким-небудь пошкоджень ззовні. Він гарантує стабільну передачу даних і захищає з'єднання від розривів. Крім того, погані погодні умови також не можуть нашкодити його працездатності. Користувачеві не потрібно докуповувати і приєднувати додаткові пристрої, наприклад, модеми або роутери.

  Якщо ви хочете приєднатися до Київстар, то всі види підключень здійснюються абсолютно безкоштовно. Вам необхідно залишити заявку на сайті, вказавши свою адресу у відповідній формі. Після чого з вами зв'яжеться наш оператор, і ви зможете отримати детальну консультацію. Оплата послуги «Домашній інтернет» здійснюється тільки після безпосереднього під'єднання вас до мережі. Поповніть рахунок в особистому кабінеті на суму рівну до обраного тарифного плану протягом двох діб з моменту підключення. Якщо ви не встигнете, то доступ до інтернету буде заблокований і відкриється з надходженням оплати. Якщо у вас залишилися питання, то задати їх можна в тих. підтримки в особистому кабінеті або звернувшись в наш сервісний центр.

 • Повертаємо гроші за роутер

  Повертаємо гроші за роутер

  Компанія Київстар завжди займала лідируючі позиції в сфері надання інтернет-послуг. Ми хочемо, щоб нашим клієнтам було комфортно при використанні наших сервісів і тому ми пропонуємо вам скористатися послугою «Роутер від Київстар».

  Роутер за 700 гривень

  Якщо вам необхідний більш потужний маршрутизатор, тоді ми пропонуємо придбати модель з підтримкою двох діапазонів: 2,4 і 5 ГГц. Вона здатна роздавати сигнал у великій квартирі або будинку на кілька пристроїв: планшети, смартфони, приставки, комп'ютери та ін. Якість сигналу буде краще відчуватися на коротких дистанціях.

  Модель підтримує сучасний бездротової стандарт 802.11 ac і забезпечує максимальну швидкість передачі даних - до 1200 Мбіт / с. З його допомогою можна не тільки запускати кілька web-додатків одночасно на смартфоні і комп'ютері, але і дивитися відео з роздільною здатністю 4K в режимі онлайн. Роутер від Київстар підключити можна після оформлення заявки і приїзду майстра.

  Роутер від Київстар

  Залиште заявку на сайті, щоб дізнатися більше про нашу пропозицію. Наші оператори швидкої зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на будь-які питання.

  Купуючи модель за 700 грн, ви повертаєте на свій особистий рахунок 500 грн. в наступні 25 місяців також у вигляді знижки за оплату тарифу.